Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

Sanie św. Mikołaja

  Konto ukryte dnia April 11 2011   Drukuj

Ty też możesz sprawić, że uśmiechnie się dziecko.

Do 6 XII napełniamy sanie św. Mikołaja prezentami: słodyczami, przyborami szkolnymi, zabawkami i maskotkami (nowymi). Nasze prezenty będą dostarczone dzieciom ze szkoły podstawowej w Borkach w powiecie płockim.

Myślę, że pamiętacie: te dzieci są z terenów dotkniętych powodzią i staramy się otoczyć je swoim wsparciem zawsze kiedy tylko możemy. Idą święta dołóżmy wszelkich starań by dla wszystkich był to czas radosny.

Dzień bez papierosa

  Konto ukryte dnia April 11 2011   Drukuj

Trzeci czwartek listopada to od lat – Światowy Dzień Rzucania Palenia.

W naszej szkole młodzież kl.I na prośbę p.pielęgniarki i p. K. Dziekońskiej wykonała prace plastyczne w różnej formie, które przedstawiały skutki uzależnienia dla organizmu ludzkiego na różnych etapach rozwoju. Niektóre z nich były bardzo drastyczne np. palacz na szubienicy wiszący na papierosie.

Wszystkie prace zostały pokazane ogółowi społeczności szkolnej w formie wystawki na holu głównym szkoły, a wykonawcy zostaną nagrodzeni upominkami.

Niecodzienne spotkanie z patronką młodzieży

  Konto ukryte dnia April 11 2011   Czytaj więcej   1437 czytań  Drukuj

Bł. Karolina Kózkówna (1898–1914)

Karolina była skromną dziewczyną o wyrazistych rysach i bujnych, kasztanowo – rudawych włosach zaczesanych do tyłu. Ta dzielna młoda kobieta była wielką Wojowniczką, miała odwagę dochować wierności Bogu, oddając swoje życie w obronie własnej godności.

92 rocznica odzyskania Niepodległości

  Konto ukryte dnia April 11 2011 Drukuj

W listopadzie w naszej szkole miała miejsce szczególna uroczystość – obchody 92 rocznicy odzyskania niepodległości. Młodzież i nauczyciele naszej szkoły zebrali się w sali gimnastycznej, by wspólnie przypomnieć sobie dzień, kiedy to Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod jarzma zaborców. Pani Dyrektor Anna Koronka w swoim przemówieniu przypomniała o doniosłości tamtych chwil. Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez klasę 2G pod opieką pani Iwony Malinowskiej oraz chór pod dyrekcją pani Bożeny Harasimowicz-Pęzy. Nad oprawą dźwiękową uroczystości czuwali uczniowie Jakub Dziedzicki i Kacper Makowiecki z klasy 2G oraz Szymon Rydel z klasy 2D pod opieką pana Zdzisława Chorążewicza. Wszystkim organizatorom apelu serdecznie dziękujemy.

HALLOWEEN

  Konto ukryte dnia April 11 2011   Czytaj więcej   1591 czytań  Drukuj

W związku z nadchodzącym dniem Halloween, na naszym szkolnym korytarzu pojawiły się plakaty, wierszyki, lampiony z wydrążonych dyni. Dekoracje powstały aby przybliżyć uczniom kulturowy aspekt tego święta, aby poznali symbole, genezę i sposób celebrowania tego zwyczaju. W piątek (29.10.) wytypowane klasy miały okazję obejrzeć film o historii Halloween na zajęciach języka angielskiego. Chciałabym bardzo podziękować uczniom z klas: 2D, 2G, 3B, 3H, 1A i 2B za wykonanie pięknych lampionów z dyni, plakatów i wycinanek. Na podziękowania zasłużyły również: Olga Dzięgielewska, Judyta Dębek i Karolina Szczepanek które stworzyły wystawę, a w szczególności dziękuję Wioli Skupiewskiej, Marcie Szklarczyk i Łukaszowi Nurczyk za to że mogłam na nich liczyć i zawsze byli chętni do pomocy:-)

IX Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły

  Konto ukryte dnia April 11 2011   Czytaj więcej   1705 czytań  Drukuj

Świat bez sztuki naraża się na to,
że będzie światem zamkniętym na miłość.
Jan Paweł II

Słowami motta zaczerpniętego z nauk Jana Pawła II należałoby podsumować wydarzenia związane z IX Konkursem Recytatorskim Poezji Karola Wojtyły organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" w Ostrołęce. 12 października 2010 roku młodzież z różnych szkół zmierzyła się twórczością tego niezwykłego poety.

Pola Nadziei

  Konto ukryte dnia April 11 2011   Czytaj więcej   2047 czytań  Drukuj

Dnia 8.10. br. w naszym mieście odbyła się po raz trzeci ogólnopolska kampania "Pola Nadziei". Wolontariusze z wielu ostrołęckich i pozaostrołęckich szkół zasadzili tego dnia 5000 żonkili, kwiatów symbolizujących nadzieję. Wiosną, kiedy żonkile zakwitną rozdamy je mieszkańcom, a zebrane fundusze zostaną przekazane Hospicjum Domowemu Caritas w Ostrołęce.

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne