Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

2015/2016

  dnia October 18 2016 Drukuj

XIV KONKURS RECYTATORSKI POEZJI KAROLA WOJTYŁY ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE STOWARZYSZENIE „CIVITAS CHRISTIANA” W OSTROŁĘCE
Martyna Ogniewska – 3f – II miejsce
opiekun – mgr Agnieszka Ludwiczak

Katarzyna Prusaczyk – 1f – wyróżnienie
opiekun – mgr Ewa Bucińska

Jakub Świderski – 1e – III miejsce
Kinga Kozłowska – 1e – III miejsce
opiekun – mgr Sylwia Kujawa

„OJCZYSTY– DODAJ DO ULUBIONYCH” – KONKURS ZORGANIZOWANY PRZEZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁA J. BEMA W OSTROŁĘCE
Kamila Bączek – 3f– III miejsce
opiekun – mgr Agnieszka Ludwiczak

LXI OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI
Michał Olbryś – 3e – II miejsce w etapie rejonowym, wyróżnienie w etapie wojewódzkim, udział w finale
Natalia Czaplicka – 2e – wyróżnienie w etapie rejonowym
instruktor teatralny – Wojciech Kraszewski

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA PRACĘ Z LITERATURY DLA UCZNIÓW KLAS I I II SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
Klaudia Jadczak – 2d – udział
opiekun – mgr Beata Sadowska

XXXV OSTROŁĘCKI KONKURS RECYTATORSKI „MIEJSCE URODZENIA”
Martyna Gajak – 2g – wyróżnienie w etapie rejonowym
opiekun – mgr Beata Sadowska

XXI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI C. K. NORWIDA ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE STOWARZYSZENIE „CIVITAS CHRISTIANA” W OSTROŁĘCE
Martyna Gajak – 2g – I miejsce
Patrycja Trzaska – 1c – II miejsce
opiekun – mgr Beata Sadowska

XIX KONKURS RECYTATORSKI POEZJI KS. JANA TWARDOWSKIEGO
Martyna Gajak – 2g – II miejsce
opiekun – mgr Beata Sadowska

Katarzyna Prusaczyk – 1f – I miejsce
opiekun – mgr Ewa Bucińska

VI ŁOMŻYŃSKI KONKURS MATEMATYCZNY
Mateusz Teofilak – 1d – finalistka
opiekun – mgr Adrianna Strągowska

„MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNO – FIZYCZNA” – KONKURS MATEMATYCZNO – FIZYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ II SPOŁECZNE LICEUM W OSTROŁĘCE
Mateusz Teofilak – 1d – I miejsce
opiekun – mgr Adrianna Strągowska
opiekun – mgr Joanna Kazimierczyk

Kinga Gawrych – 1a – II miejsce
opiekun – mgr Anna Maksimowska
opiekun – mgr Małgorzata Syguła

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „POMYŚL, JAK MOŻNA ROZWIĄZAĆ INACZEJ...”
Krzysztof Guzowski – 2a – II miejsce
opiekun – mgr Anna Koronka

XI MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY MATEMATYCZNE ORGANIZOWANE PRZEZ ZSZ NR 2
Mateusz Damięcki – 2c – I miejsce
opiekun – mgr Joanna Król

Aneta Domańska – 2f – II miejsce
Karolina Deptuła – 2f – III miejsce
opiekun – mgr Dominika Krupa

KONKURS MATEMATYCZNY "ZMATERIALIZUJ LICZBĘ PI" ZORGANIZOWANY PRZEZ POLITECHNIKĘ BIAŁOSTOCKĄ (STUDENCKIE KOŁO NAUKOWE MATH4YOU)
Aleksandra Graczyk – 2a – I miejsce
Ilona Klik – 2a – II miejsce
Agata Kukulska – 2a – wyróżnienie
opiekun – mgr Anna Koronka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ”ENGLISH HIGH FLIER” /JERSZ/
Marta Kostrzewa – 3b – I miejsce w województwie
opiekun – mgr Eliza Janicka

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO MASTER OF GRAMMAR
Dominika Zyra – 3h – I miejsce ex aequo
opiekun – mgr Łukasz Władysiuk

Natalia Domurad – 2d – I miejsce ex aequo
opiekun – mgr Joanna Żukowska
Kinga Gawrych – 1a – II miejsce
opiekun – mgr Kinga Zyskowska

KONKURS „TURBOLANDESKUNDE– WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO” ORGANIZOWANY PRZEZ POLSKIE STOWARZYSZENIE NAUCZYCIELI JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Karolina Biernacka, Olga Drężek, Aleksandra Kośińska – 2d – II miejsce w etapie regionalnym
opiekun – dr Monika Gadzała

MIEJSKA „LICEALIADA” HISTORYCZNA. POLSKA JAGIELLONÓW.
Krzysztof Szabłowski – 3g – II miejsce
opiekun – mgr Ewa Sagała

V MIEJSKI KONKURS HISTORYCZNY
Anna Justowicz – 2g – II miejsce
opiekun – mgr Krzysztof Ciszkowski

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY „GEO – PLANETA PLUS”
Bartosz Tański – 1b – wyróżnienie
opiekun – mgr Jadwiga Szczepkowska

III PODLASKI KONKURS CHEMICZNY
Elżbieta Tupacz – 3e – finalistka
Kinga Popielarczyk –3d – wyróżnienie w finale
opiekun – mgr Hanna Piersa

„SYMBIOZA” – KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ ZSZ NR 1
Karolina Biernacka – 2d – wyróżnienie
opiekun – mgr Małgorzata Syguła
opiekun – mgr Iwona Gawrych
opiekun – mgr Hanna Piersa

„JAK RACJONALNIE GOSPODAROWAĆ FINANSAMI OSOBISTYMI?”
Oliwia Zaurska – 1d – wyróżnienie
opiekun – mgr Magdalena Wójcik

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA NAJLEPSZE MŁODZIEŻOWE MINIPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCIK 2016
Miniprzedsiębiorstwo „Przerwa na sok”
Izabela Załęska, Dagmara Mażewska, Anna Justowicz, Klaudia Rybaczyk, Szymon Kaczmarczyk, Katarzyna Abramczyk, Julita Mażewska, Amadeusz Godzina, Joanna Pyskło – III miejsce w finale
opiekun – mgr Magdalena Wójcik

KONKURS PCK W OSTROŁĘCE – XXIV REJONOWE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY PCK
Zespół medyczno–sanitarny:
Klaudia Jadczak – 2d
Jakub Mierzejewski – 1e
Kinga Nakielska – 2d
Alicja Prusaczyk – 1c
Patrycja Trzaska – 1c
Magdalena Olszewska – 1b
– I miejsce w etapie rejonowym
opiekun – P. Genowefa Kiejna

XXIV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA
Magdalena Olszewska – 1b
Patrycja Trzaska – 1c
Jakub Mierzejewski – 1e
Klaudia Jadczak – 2d
Kinga Nakielska – 2d
Alicja Prusaczyk – 1c
– IV miejsce w etapie okręgowym
opiekun – P. Genowefa Kiejna

OSTROŁĘCKI KONKURS „MŁODA KREW RATUJE ŻYCIE” – IV EDYCJA
Społeczność I LO – III miejsce
P. Genowefa Kiejna

XXXIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”
Elżbieta Tupacz – 3e – I miejsce w eliminacjach powiatowych
opiekun – mgr Marek Baczewski

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY POŚWIĘCONY TWÓRCZOŚCI C.K. NORWIDA
Zuzanna Gumkowska – 2f – wyróżnienie
opiekun – mgr Katarzyna Dziekońska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY POŚWIĘCONY TWÓRCZOŚCI C.K. NORWIDA
Natalia Mamińska – 1d – wyróżnienie
opiekun – mgr Katarzyna Dziekońska

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne