Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

2015/2016

  dnia October 13 2016 Drukuj

XLV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
Aleksandra Gronowska – 3f – etap okręgowy
opiekun – mgr Agnieszka Ludwiczak

Aleksandra Mieszała – 3g – etap okręgowy pierwszego stopnia
opiekun – mgr Sylwia Kujawa

Iga Stępkowska – 2f – etap okręgowy
opiekun – mgr Iwona Malinowska

LXII OLIMPIADA CHEMICZNA
Kinga Popielarczyk – 3d – udział w I etapie
Mateusz Damięcki – 2c – udział w I etapie
Aleksandra Kośińska – 2d – udział w I etapie
Klaudia Jadczak – 2d – udział w I etapie
opiekun – mgr Hanna Piersa

XLII OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
Sylwia Kabacik – 1g – zakwalifikowana do II etapu
Klaudia Ciuchta – 1g – zakwalifikowana do II etapu
opiekun – mgr Rafał Bacławski

Aleksandra Wilkowska – 3g – zakwalifikowana do II etapu
Kinga Laskowska – 1d – zakwalifikowana do II etapu
opiekun – mgr Jadwiga Szczepkowska

XLII OLIMPIADA HISTORYCZNA
Aleksandra Mieszała – 3g – etap okręgowy
Krzysztof Szabłowski – 3g – etap okręgowy
Aleksandra Wilkowska – 3g – etap okręgowy
opiekun – mgr Ewa Sagała

Aleksandra Tabaka – 3f – etap okręgowy
Anna Justowicz – 2g – etap okręgowy
Dagmara Mażewska – 2g – etap okręgowy
opiekun – mgr Krzysztof Ciszkowski

Maksymilian Kłos – 1g – etap okręgowy
Hubert Regulski – 1g – etap okręgowy
Magdalena Gerej – 1g – etap okręgowy
opiekun – mgr Wojciech Wilczek

LVII OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM
Szymon Kaczmarczyk – 2g – udział w etapie okręgowym
Klaudia Kołodziejczyk – 2g – udział w etapie okręgowym
opiekun – mgr Krzysztof Ciszkowski

XLV OLIMPIADA BIOLOGICZNA
Adrianna Zalewska – 3d – etap okręgowy
opiekun – mgr Anna Radecka-Giers

Ewelina Żebrowska – 3e – etap okręgowy
Olga Siemiątkowska – 3c – etap okręgowy
opiekun – mgr Iwona Gawrych

XXXI OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ
Elżbieta Tupacz – 3e – finalistka etapu centralnego
opiekun – mgr Iwona Gawrych

XLII OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ Michał Ciach – 3a – etap okręgowy
Mateusz Mierzejewski – 2a – etap okręgowy
Jakub Kajzer – 2a – etap okręgowy
opiekun – mgr Anna Maksimowska
opiekun – mgr Joanna Kazimierczyk

XXV OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
Patrycja Trzaska – 1c – etap okręgowy
Kinga Kozłowska – 1e – etap okręgowy
opiekun – mgr Bogumiła Sieruta

Wiktoria Pieczyńska – 2e – etap okręgowy
opiekun – mgr Sylwester Zduńczyk

XXIV OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA Kinga Kozłowska – 1e – laureatka I miejsca
opiekun – P. Genowefa Kiejna

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne