Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

2009/2010

  dnia May 06 2011 Drukuj

VIII KONKURS RECYTATORSKI POEZJI KAROLA WOJTYŁY

Szymon Mikulak – II miejsce

opiekun – mgr Beata Sadowska

Paulina Obrębska – III miejsce

Justyna Gęsich – III miejsce

opiekun – mgr Ewa Bucińska


IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI "ADAMUS" 2009

Bartosz Mikulak – II miejsce

Karol Jędrzejczyk – finalista

opiekun – mgr Beata Sadowska


55 OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

Iwona Gut – wyróżnienie w eliminacjach rejonowych

opiekun – mgr Ewa Bucińska

Karol Jędrzejczyk – wyróżnienie w eliminacjach rejonowych

opiekun – mgr Beata Sadowska


WIECZOREK AUTORSKI MŁODYCH TWÓRCÓW

organizator – Czytelnia Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce

Iwona Gut – I miejsce

Anna Brodzik – II miejsce

Monika Radecka – III miejsce

Agnieszka Czelejewska – wyróżnienie

opiekun – mgr Ewa Bucińska

Gabriela Suchecka – wyróżnienie

opiekun – mgr Beata Sadowska


XVI EDYCJA KONKURSU RECYTATORSKIEGO TWÓRCZOŚCI CYPRIANA KAMILA NORWIDA

organizator – Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”

Karol Jędrzejczyk – III miejsce

Szymon Mikulak – II miejsce

opiekun – mgr Beata Sadowska


KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

organizator – ZKN w Ostrołęce)

Katarzyna Dmochowska – II miejsce

opiekun – mgr Małgorzata Szypulska

Karolina Koronka – IV miejsce

opiekun – mgr Łukasz Władysiuk

Monika Radecka – VII miejsce

opiekun – mgr Marta Łomacz


KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „JERSZ”

Marek Rycharski – I miejsce w województwie

opiekun – mgr Barbara Plaga

Bartosz Truszkowski – III miejsce

Monika Radecka – IV miejsce

opiekun – mgr Marta Łomacz


KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ „LET’S TALK POETRY

organizator – ZKN w Ostrołęce

Anna Dziełak – wyróżnienie

opiekun – mgr Barbara Plaga

Karolina Parzych – wyróżnienie

opiekun – mgr Łukasz Władysiuk


KONKURS „I LOVE BIOLOGY”

Dominika Choroszewska – I miejsce

Monika Redecka – II miejsce

opiekun – mgr Marta Łomacz


KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX”

– NAJLEPSZE WYNIKI W SZKOLE:

Stanisław Dąbrowski – wynik bardzo dobry

Aleksandra Tyszka – wynik dobry

opiekun – mgr Łukasz Władysiuk

Katarzyna Dmochowska – wynik dobry

opiekun – mgr Małgorzata Szypulska


KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”

Katarzyna Olszewska – wyróżnienie

opiekun – mgr Małgorzata Syguła


KONKURS ORG. PRZEZ ZKN – JĘZYK NIEMIECKI

Karol Kalinowski – VI miejsce w finale etapu rejonowego

opiekun – mgr Jadwiga Chełmińska


KONKURS „NIEMCY – BEZ TAJEMNIC”

Karol Kalinowski – udział w etapie okręgowym

opiekun – mgr Jadwiga Chełmińska


KONKURS WIEDZY Z GEOGRAFII I HISTORII NIEMIEC

organizator – ZKN w Ostrołęce

Karol Kalinowski – udział

opiekun – mgr Jadwiga Chełmińska


OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY KRĄG

udział 5 uczniów

Jakub Popielarczyk – I miejsce w szkole

opiekun – mgr Ewa Sagała


SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PATRONIE

Jakub Popielarczyk – finalista

Marta Marmulewska – finalistka

Arkadiusz Mierzejewski – finalista

opiekun – mgr Ewa Sagała


KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

organizator – europoseł PIS Adam Bielan

Karol Jędrzejczyk – laureat III miejsca

Ewelina Maluchnik – finalistka

opiekun – mgr Wojciech Wlczek


KONKURS PLASTYCZNY "PRACE INSPIROWANE MUZYKĄ CHOPINA"

organizator – OCK

udział 5 uczniów

opiekun – mgr Katarzyna Dziekońska


KONKURS „MATEMATYKA BEZ GRANIC”

Klasa 1b – X miejsce w województwie mazowieckim, I miejsce w szkole

opiekun – mgr Małgorzata Syguła


KONKURS „I LOVE MATH”

udział 3 uczniów w etapie miedzyszkolnym

opiekun – mgr Małgorzata Syguła i mgr Mariola Antoszewska


MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY MATEMATYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS II SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Katarzyna Zalewska – II miejsce

opiekun – mgr Małgorzata Syguła

Paulina Sukiennik – IV miejsce

Ewelina Maluchnik – VI miejsce

opiekun – mgr Helena Dąbrowska


KONKURS MATEMATYCZNO – FIZYCZNY

Marta Marmulewska – II miejsce

opiekun – mgr Joanna Siurnicka i mgr Zdzisław Chorążewicz


KONKURS MATEMATYCZNY „ALFIK”

Hubert Can – I miejsce w szkole

Paweł Godlewski – II miejsce w szkole

opiekun – mgr Małgorzata Syguła

Julia Kosek – III miejsce w szkole

opiekun – mgr Anna Koronka

Adam Wiktor Młynarczyk

Ewelina Żebrowska

Joanna Dobrołęcka

Klaudia Żebrowska

Krzysztof Konieczek

Monika Szurnicka

opiekun – mgr Anna Koronka

Przemysław Krupka

opiekun – mgr Małgorzata Syguła


MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ MATEMATYCZNY „PIÓRKO”

Edyta Abramczyk – I miejsce w szkole

Magdalena Mierzejek – II miejsce w szkole

opiekun – mgr Małgorzata Syguła

Kamil Gałązka – III miejsce w szkole

opiekun – mgr Joanna Król


XVI KONKURS FIZYCZNY POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

udział w etapie regionalnym

Sebastian Wilczyński – udział w etapie regionalnym

Arkadiusz Szlachetka – udział w etapie regionalnym

Cezary Kwietniak – udział w etapie regionalnym

Szymon Parszewski – udział w etapie regionalnym

Piotr Będźkowski – udział w etapie regionalnym

opiekun – mgr Anna Maksimowska


KONKURS MATEMATYCZNO–FIZYCZNO–INFORMATYCZNY „SKARABEUSZ”

Kamil Dzwonkowski – wyróżnienie

opiekunowie – mgr Anna Maksimowska, Joanna Król, Mariusz Cichocki


XXXVI OGÓLNOPOLSKIE MŁODZIEŻOWE SEMINARIUM ASTRONOMICZNO–ASTRONAUTYCZNE

Kamil Jasiński – II miejsce w województwie, wyróżnienie w finale ogólnopolskim

opiekun – mgr Anna Maksimowska


VIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W PŁOCKU

Łukasz Bartnicki – finalista

opiekun – mgr Wanda Żuber – Staniszewska


KONKURS INWESTYCYJNY

Rafał Dawid – wyróżnienie

opiekun – mgr Magdalena Wójcik


OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY INTERSIEĆ 2009/2010

Piotr Będźkowski – II miejsce

opiekun – mgr Mariusz Cichocki


XXXIII ZAWODY SPORTOWO–OBRONNE „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE 2010”

Drużyna chłopców – I miejsce w etapie rejonowym i IV miejsce w etapie wojewódzkim

Drużyna dziewcząt – V miejsce w etapie rejonowym

opiekun – mgr Marcin Polak


„W DOBRYCH ZAWODACH WYSTĄPIŁEM – ŻYCIE I DZIAŁALNOŚĆ ŚW. PAWŁA APOSTOŁA”

Gut Iwona – IV miejsce w etapie diecezjalnym

Kalinowski Karol – IV miejsce w etapie diecezjalnym

Mierzejewski Arkadiusz – IV miejsce w etapie diecezjalnym

opiekun – mgr Bogumiła Sieruta


VIII OSTROŁĘCKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI RELIGIJNEJ

Anna Brodzik – III miejsce

Agnieszka Czelejewska – wyróżnienie

Ewelina Kolecka – wyróżnienie

opiekun – mgr Bogumiła Sieruta


XIII EDYCJA KONKURSU POEZJI KS. JANA TWARDOWSKIEGO

Szymon Mikulak – wyróżnienie

opiekun – mgr Bogumiła Sieruta

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne