Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

2014/2015

  dnia September 17 2015 Drukuj


XII KONKURS RECYTATORSKI POEZJI KAROLA WOJTYŁY ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE STOWARZYSZENIE „CIVITAS CHRISTIANA” W OSTROŁĘCE

Justyna Tulska – klasa I E – wyróżnienie

opiekun – mgr Agnieszka Ludwiczak


Martyna Gajak – klasa I G – I miejsce

Iwona Żywica – klasa I D – II miejsce

Magdalena Duszak – klasa I G – wyróżnienie

opiekun – mgr Beata Sadowska


Mateusz Wojtkowski – klasa I F – III miejsce

opiekun – mgr Iwona Malinowska


Aleksandra Wilkowska – klasa II G – II miejsce

opiekun – mgr Sylwia Kujawa


KONKURS WIEDZY O MEDIACH

Damian Kurpiewski – klasa II G – etap okręgowy

opiekun – mgr Sylwia Kujawa


Aleksandra Wojsz, Justyna Tulska, Aleksandra Biernat, Olga Pazio – klasa I E – etap okręgowy
opiekun – mgr Agnieszka Ludwiczak


OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

Michał Olbryś – klasa II E – etap okręgowy

opiekun – mgr Izabela Mrozek


XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA PRACĘ Z LITERATURY DLA UCZNIÓW KLAS I I II SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Klaudia Jadczak – klasa I D – III miejsce

opiekun – mgr Beata Sadowska


XXXIV OSTROŁĘCKI KONKURS RECYTATORSKI „MIEJSCE URODZENIA”

Martyna Ogniewska – klasa II F – I miejsce

opiekun – mgr Agnieszka Ludwiczak


Martyna Gajak – klasa I G – zakwalifikowana do eliminacji rejonowych

opiekun – mgr Beata Sadowska


XXI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI C.K. NORWIDA ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE STOWARZYSZENIE „CIVITAS CHRISTIANA” W OSTROŁĘCE

Małgorzata Zawada – klasa I H - II miejsce w kategorii poezji śpiewanej

opiekun – mgr Izabela Mrozek


Mateusz Wojtowski – klasa I F – I miejsce

opiekun – mgr Iwona Malinowska


Martyna Gajak – klasa I G – III miejsce

opiekun – mgr Beata Sadowska


OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ” ENGLISH HIGH FLIER” /JERSZ/

Aleksandra Mieszała – klasa II G – I miejsce w województwie, IV miejsce w kraju

opiekun – mgr Barbara Plaga


Inga Ziembińska – klasa III B – X miejsce w województwie

opiekun – mgr Małgorzata Pieńkos


Gabriela Siurnicka – klasa III A – XII miejsce w województwie

opiekun – mgr Eliza Janicka


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z WIEDZY O FRANCJI I KRAJACH FRANKOFOŃSKICH

Ewa Krystkowicz – klasa II D – III miejsce

opiekun – mgr Katarzyna Wasyk


KONKURS „TURBOLANDESKUNDE – WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO” ORGANIZOWANY PRZEZ POLSKIE STOWARZYSZENIE NAUCZYCIELI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Ewelina Żebrowska, Karolina Samsel, Katarzyna Nurczyk – drużyna zajęła IV miejsce w etapie rejonowym

opiekun – mgr Marta Późniewska


MIEJSKA „LICEALIADA” HISTORYCZNA. POLSKA PIASTÓW.

Krzysztof Szabłowski – klasa II G – I miejsce

Daniel Szpakowski – klasa II G – III miejsce

opiekun – mgr Ewa Sagała


MIEJSKI KONKURS „DANUTA ŚLEDZIKÓWNA I JEJ CZASY”

Krzysztof Szabłowski – klasa II G – I miejsce

opiekun – mgr Ewa Sagała


KONKURS HISTORYCZNY „EPOKA PRYMASA TYSIĄCLECIA”

Krzysztof Szabłowski, Aleksandra Wilkowska – klasa II G – finał

opiekun – mgr Ewa Sagała


IV MIEJSKI KONKURS HISTORYCZNY

Krzysztof Szabłowski – klasa II G – I miejsce

Daniel Szpakowski – klasa II G – III miejsce

opiekun – mgr Ewa Sagała


II PODLASKI KONKURS CHEMICZNY

Krzysztof Bobiński, Jakub Rajkowski – klasa III C – finał

opiekun – mgr Hanna Piersa


Grzegorz Bałdyga – klasa III E – laureat

Karolina Zięba – klasa III D – zakwalifikowana do finału

opiekun – mgr Wanda Żuber-Staniszewska


XXII OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA (PŁOCK)

Jakub Rajkowski – klasa III C – finalista

opiekun – mgr Hanna Piersa


Karolina Zięba, Natalia Jaworska – klasa III D – finalistka

opiekun – mgr Wanda Żuber-Staniszewska


KONKURS MAT–FIZ–CHEM–BIOL–GEOGR „SYMBIOZA” (PODSTAWA Z ELEMENTAMI ROZSZERZENIA) ORGANIZOWANY PRZEZ ZSZ NR 1 W OSTROŁĘCE

Elżbieta Tupacz – klasa II E – I miejsce

KONKURS PCK W OSTROŁĘCE – XXIII REJONOWE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY PCK

Maria Dziczek – klasa II D

Adrianna Zalewska – klasa II D

Kinga Nakielska – klasa I D

Paulina Piórkowska – klasa II E

Magdalena Drężek – klasa II H

–I miejsce, IV miejsce w etapie okręgowym

opiekun – p. Genowefa Kiejna


KONKURS PCK – III EDYCJA REJONOWEGO TURNIEJU „MŁODA KREW RATUJE ŻYCIE”

Społeczność I LO – IV miejsce

opiekun – p. Genowefa Kiejna


KONKURS PLASTYCZNY „MIEJSCE URODZENIA– KRAJOBRAZ MOJEGO DZIECIŃSTWA”

Olga Drężek – klasa I D – II miejsce

opiekun – mgr Katarzyna Dziekońska


KONKURS FOTOGRAFICZNY "MATEMATYKA W OBIEKTYWIE" ORGANIZOWANY PRZEZ POLITECHNIKĘ BIAŁOSTOCKĄ

Aleksandra Graczyk – klasa I A – III miejsce

opiekun – mgr Anna Koronka


OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Elżbieta Tupacz – klasa II E – I miejsce w etapie miejskim, II miejsce w etapie powiatowym

Klaudia Jadczak – klasa I D – III miejsce w etapie miejskim

opiekun – mgr Marek Baczewski


II MIEJSKI KONKURS PAPIESKI „ŚW. JAN PAWEŁ II W POEZJI I PROZIE”

Iwona Żywica – klasa I D – III miejsce

opiekun – mgr Bogumiła Sieruta


Małgorzata Zawada – klasa – I H – wyróżnienie

opiekun – mgr Izabela Mrozek

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne