Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

2014/2015

  dnia September 17 2015 Drukuj

XLV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
Aleksandra Wilkowska – klasa II G – część ustna etapu okręgowego
Aleksandra Mieszała – klasa II G – część pisemna etapu okręgowego
opiekun – mgr Sylwia Kujawa

Anna Świtaj – klasa III F – część ustna etapu okręgowego
Kamil Gromadzki – klasa III G – część pisemna etapu okręgowego
Joanna Chełstowska – klasa II C – częśĆ pisemna etapu okręgowego
opiekun – mgr Iwona Malinowska

III OLIMPIADA MEDIALNA
Damian Kurpiewski – klasa II G – etap okręgowego
opiekun – mgr Sylwia Kujawa

LXI OLIMPIADA CHEMICZNA
Karolina Zięba – klasa III D – półfinał
opiekun – mgr Wanda Żuber-Staniszewska

XL OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
Albina Deptuła – klasa III G – II etap
Aleksandra Wilkowska – klasa II G – II etap
opiekun – mgr Jadwiga Szczepkowska

XL OLIMPIADA HISTORYCZNA
Aleksandra Mieszała – klasa II G – część ustna etapu okręgowego
opiekun – mgr Ewa Sagała

Aleksandra Tabaka – klasa II F – etap okręgowy
opiekun – mgr Krzysztof Ciszkowski

XXXVIII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Fabian Domurad – klasa III A – etap okręgowy
opiekun – mgr Jadwiga Chełmińska

III MAZOWIECKA OLIMPIADA POLIGLOTÓW
Dominika Zyra – klasa II H – etap okręgowy
opiekun – mgr Kinga Zyskowska
opiekun – mgr Monika Gadzała
opiekun – mgr Beata Sadowska

XXIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA – PCK
Katarzyna Jędrzejczyk – klasa II C – II miejsce w etapie okręgowym
p. Genowefa Kiejna

XXV OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
Joanna Chełstowska – klasa II C – II etap
Aleksandra Biernat – klasa II E - II etap
Marta Prusik – klasa I D – II etap
opiekun – mgr Bogumiła Sieruta

Albina Deptuła – klasa III G – II etap
opiekun – mgr Sylwester Zduńczyk

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne