Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

2013/2014

  dnia August 21 2014 Drukuj


XII KONKURS RECYTATORSKI POEZJI KAROLA WOJTYŁY ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE STOWARZYSZENIE „CAVITAS CHRISTIANA” W OSTROŁĘCE

Martyna Ogniewska – II miejsce

opiekun – mgr Agnieszka Ludwiczak


Monika Napiórkowska – I miejsce

Aleksandra Olszewska – II miejsce

opiekun – mgr Iwona Malinowska


KONKURS POLONISTYCZNY „FRASZKA”

Kamil Baczewski – I miejsce w etapie szkolnym

opiekun – mgr Sylwia Kujawa


XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORKI

Olga Malinowska – II miejsce w finale

opiekun – mgr Sylwia Kujawa


Jakub Mikulak – eliminacje wojewódzkie

opiekun – mgr Ewa Bucińska


XVIII KONKURS ENGLISH HIGH FLIER /JERSZ/

Izabela Ołdakowska – 4 miejsce w woj.

opiekun – mgr Katarzyna Artemiuk


Anna Świtaj – 5 miejsce w woj.

opiekun – mgr Marta Łomacz


Karolina Luma– 6 miejsce w woj.

opiekun – mgr Łukasz Władysiuk


KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO ZORGANIZOWANY PRZEZ ZKN W OSTROŁĘCE

Wiktoria Dawidczyk – 4 miejsce

Olga Kurpiewska – 6 miejsce

opiekun – mgr Jadwiga Chełmińska


POWSZECHNY INTERNETOWY KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH – MATEMATYKA (XV EDYCJA)

Wojciech Staśkiewicz – wyróżnienie w finale

opiekun – mgr Mariola Antoszewska


X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „POMYŚL JAK MOŻNA ROZWIĄZAĆ INACZEJ” ZORGANIZOWANY PRZEZ ZSZ NR 1 W OSTROŁĘCE

Wojciech Staśkiewicz – II miejsce

opiekun – mgr Mariola Antoszewska


Konrad Ogniewski – II miejsce

opiekun – mgr Małgorzata Syguła


I PODLASKI KONKURS CHEMICZNY

Lidia Prusaczyk, Dominika Paździor – laureatka

Magdalena Gołota – wyróżnienie

opiekun – mgr Hanna Piersa


XIII PRASKI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CHEMICZNY „KROK DO MATURY- WOKÓŁ KROPLI WODY”

Dominika Paździor – III miejsce

opiekun – mgr Hanna Piersa


XI PRASKI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS BIOLOGICZNY

Dominika Paździor – I miejsce

opiekun – mgr Anna Radecka-Giers


Martyna Kowalczyk – III miejsce
mgr Iwona Gawrych


KONKURS GEOGRAFICZNY „GEO-PLANETA”

Łukasz Łada – wyróżnienie

opiekun – mgr Rafał Bacławski


OGÓLNOPOLSKI KONKURS W JĘZYKU ANGIELSKIM „MŁODZIEŻ W LASACH EUROPY” (IV EDYCJA)

Martyna Szymczyk, Julia Tykoszko, Ewelina Żebrowska – I miejsce w etapie szkolnym

opiekun – mgr Rafał Bacławski


KONKURS HISTORYCZNY MIEJSKI „WALKA O WOLNĄ POLSKĘ”

Krzysztof Szabłowski – I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

Daniel Szpakowski – etap drugi

opiekun – mgr Ewa Sagała


X KONKURS HISTORYCZNY „EPOKA PRYMASA TYSIĄCLECIA”

Aleksandra Mieszała – etap drugi

opiekun – mgr Ewa Sagała


Arkadiusz Dobkowski – III miejsce

opiekun – mgr Krzysztof Ciszkowski


IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY „GEN. JÓZEF BEM I JEGO EPOKA”

Dominika Zyra – III miejsce

opiekun – mgr Krzysztof Ciszkowski


Kamil Gromadzki – II miejsce

opiekun – mgr Wojciech Wilczek


OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

Elżbieta Tupacz – zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego

Maria Dziczek – zakwalifikowana do etapu powiatowego

opiekun – mgr Marek Baczewski


OGÓLNOPOLSKI KONKURS „MAM HAKA NA RAKA” – CHŁONIAKI (VII EDYCJA)

Aleksandra Pyskło, Sylwia Olbryś, Andżelika Mrozek, Gabriela Wilga, Dominika Grala – etap rejonowy

opiekun – p. Genowefa Kiejna


KONKURS PCK – XXII MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY

Bartosz Jechanowski, Maria Dziczek, Adrianna Zalewska, Paulina Piórkowska, Magdalena Drężek - V miejsce w etapie okręgowym

opiekun – p. Genowefa Kiejna


KONKURS PCK – II EDYCJA REJONOWEGO TURNIEJU „MŁODA KREW RATUJE ŻYCIE”

Pełnoletnia młodzież I LO – II miejsce w turnieju

opiekun – p. Genowefa Kiejna


KONKURS POEZJI WŁASNEJ (TWÓRCZOŚCI RELIGIJNO-PATRIOTYCZNEJ) ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE STOWARZYSZENIE „CAVITAS CHRISTIANA”

Małgorzata Dmochowska – II miejsce

opiekun – s. Renata Bereda, mgr Marzena Mosakowska


MIEJSKI KONKURS PAPIESKI (I EDYCJA)

Daniel Zaręba – III miejsce

opiekun – mgr Sylwester Zduńczyk

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne