Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

2013/2014

  dnia August 21 2014 Drukuj


XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Zuzanna Nabiałek, Sandra Gumowska – udział w eliminacjach okręgowych (etap ustny)

opiekun – mgr Ewa Bucińska


XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Karolina Luma – udział w eliminacjach okręgowych (etap pisemny)

opiekun – mgr Iwona Malinowska


XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Okatwia Anna Murawska – udział w eliminacjach okręgowych (etap pisemny)

opiekun – mgr Sylwia Kujawa


LXII OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Wojciech Staśkiewicz – etap okręgowy

opiekun – mgr Mariola Antoszewska


LX OLIMPIADA CHEMICZNA

Wojciech Staśkiewicz – laureat

Dominika Paździor – etap okręgowy

opiekun – mgr Hanna Piersa


XLIII OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Dominika Paździor – finalistka

opiekun – mgr Anna Radecka-Giers


XL OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Daria Mielnicka – etap okręgowy

opiekun – mgr Rafał Bacławski

Klaudia Fidura, Kamil Gromadzki – etap okręgowy

opiekun – mgr Jadwiga Szczepkowska


XL OLIMPIADA HISTORYCZNA

Cezary Ustaszewski, Jakub Żebrowski – etap okręgowy (etap ustny)

opiekun – mgr Krzysztof Ciszkowski

Aleksandra Mieszała – etap okręgowy

opiekun – mgr Ewa Sagała


OLIMPIADA TEMATYCZNA „LOSY ŻOŁNIERZA...”

Szabłowski Krzysztof, Daniel Szpakowski, Olga Wilkowska – etap okręgowy

opiekun – mgr Ewa Sagała


XL OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ

Konrad Ogniewski, Mateusz Chodkowski, Paweł Kojtek, Jakub Samsel, Grzegorz Maksimowski – etap drugi

opiekun – mgr Anna Maksimowska

Klaudia Szablak, Patrycja Kaczyńska, Dominika Orłowska, Paulina Maślanka, Klaudia Kord, Katarzyna Kurzych, Paulina Lendziszewska, Dawid Tercjak – etap drugi

opiekun – mgr Zdzisław Chorążewicz


LV OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

Olga Kurpiewska, Arkadiusz Dobkowski – etap okręgowy

opiekun – mgr Krzysztof Ciszkowski


IX EDYCJA OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Dawid Arseniuk, Bartłomiej Piepióra – etap okręgowy (część ustna)

opiekun – mgr Magdalena Wójcik


XXIV OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

Joanna Chełstowska – finalistka

opiekun – mgr Sylwester Zduńczyk


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA – PCK

Joanna Leszczyńska – I miejsce w etapie rejonowym

opiekun – Genowefa Kiejna

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne