Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

2011/2012

  dnia May 12 2014 Drukuj


XLII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Olga Radziszewska – zakwalifikowana do etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Ewa Bucińska

Sylwia Kisiel – zakwalifikowana do etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Sylwia Kujawa

Mateusz Lis – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Maciej Sadowski – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Iwona Malinowska


XXXV OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Karol Kalinowski – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Jadwiga Chełmińska


II OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Iga Prusik – zakwalifikowana do etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Jadwiga Chełmińska


XLI OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Magda Antoszewska – udział w etapie okręgowym

Marcin Kosiewski – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Anna Radecka-Giers


XXVII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

Anna Grabińska – uzyskała tytuł finalisty

Nauczyciel – mgr Iwona Gawrych

Dominika Paździor – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Anna Radecka-Giers

Monika Radecka – zakwalifikowana do etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Iwona Gawrych


XXXVIII OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Katarzyna Olszewska – udział w etapie okręgowym

Katarzyna Pazuła – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Jadwiga Szczepkowska


XXXVIII OLIMPIADA HISTORYCZNA

Jakub Popielarczyk – laureat

Adam Buciński – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Ewa Sagała

Kacper Wróblewski – udział w etapie okręgowym

Beata Gwara – udział w etapie okręgowym

Aleksandra Gumkowska – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski

Kamil Czaplicki – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Ewa Sagała


V OLIMPIADA TEMATYCZNA „LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO”

Bartłomiej Czachowski – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski


LXI OLIMPIADA FIZYCZNA

Kamil Jasiński – udział w etapie okręgowym

Dariusz Załęski – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Anna Maksimowska


XXXVIII OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ

Piotr Leszczyński – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Ewa Koronka – zakwalifikowana do etapu okręgowego

Kamil Gałązka – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Łukasz Buczyński – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Jacek Niewiarowski – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Bartłomiej Nicewicz – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Mateusz Korzeniecki – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Patrycjusz Szydlik – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Dariusz Załęski – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Piotr Będźkowski – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Mateusz Gutowski – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Bartosz Brzozowski – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Szymon Parszewski – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Paweł Gąska – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Kacper Rzosiński – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Kamil Jasiński – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Anna Maksimowska

Anna Jagiełło – zakwalifikowana do etapu okręgowego

Katarzyna Domurat – zakwalifikowana do etapu okręgowego

Katarzyna Olszewska – zakwalifikowana do etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Zdzisław Chorążewicz


LIII OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

Klaudia Suchcicka – udział w etapie okręgowym

Dominika Bielska – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski


XIX OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

Klaudia Suchcicka – udział w etapie okręgowym

Dominika Bielska – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski


XIV OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE

Marta Marmulewska – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Wojciech Wilczek

Nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski

Ewelina Godlewska – udział w etapie okręgowym

Beata Gwara – udział w etapie okręgowym

Paweł Wieczorek – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski


XXII OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

Katarzyna Olszewska – udział w etapie diecezjalnym

Małgorzata Żebrowska – udział w etapie diecezjalnym

Nauczyciel – s. Renata Bereda

Olga Borucka – udział w etapie diecezjalnym

Nauczyciel – mgr Bogumiła Sieruta

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne