Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

2010/2011

  dnia May 12 2014 Drukuj


XLI OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Julia Kosek – udział w etapie okręgowym

Mateusz Lis – udział w etapie okręgowym

Ewelina Kolecka – udział w etapie okręgowym

Maciej Sadowski – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Iwona Malinowska

Ewa Pyszny – zakwalifikowana do etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Beata Sadowska


XXXIV OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Karol Kalinowski – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Jadwiga Chełmińska


XXXVII OLIMPIADA HISTORYCZNA

Dominika Kołpak – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski

Kamil Czaplicki – udział w eliminacjach ustnych etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Ewa Sagała

Ewelina Maluchnik – udział w etapie okręgowym

Sukiennik Paulina – udział w etapie okręgowym

Karol Kwietniak – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Wojciech Wilczek


IV OLIMPIADA TEMATYCZNA „LOSY ŻOŁNIERZA POLSKIEGO I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1531-1683. OD OBERŻYNA DO WIEDNIA”

Beata Gwara – IV miejsce w etapie rejonowym

Nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski

Piotr Jędrzejczyk – XVIII miejsce w etapie rejonowym

Nauczyciel – mgr Ewa Sagała

Karol Kwietniak – udział w etapie rejonowym

Nauczyciel – mgr Wojciech Wilczek


XVIII OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

Albert Małż – V miejsce w województwie mazowieckim

Karol Jędrzejczyk – udział w części ustnej eliminacji okręgowych

Mateusz Lemański – udział w eliminacjach okręgowych

Nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski


LII OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

Karol Jędrzejczyk – XVII miejsce w województwie mazowieckim

Albert Małż – udział w eliminacjach okręgowych

Nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski


XXXVII OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ

Kamil Jasiński – wyróżnienie w etapie okręgowym

Kamil Gałązka – udział w etapie okręgowym

Piotr Leszczyński – udział w etapie okręgowym

Bartłomiej Nicewicz – udział w etapie okręgowym

Paweł Gąska – udział w etapie okręgowym

Piotr Będźkowski – udział w etapie okręgowym

Patrycjusz Szydlik – udział w etapie okręgowym

Ewa Koronka – udział w etapie okręgowym

Adam Sęk – udział w etapie okręgowym

Jasiński Paweł – udział w etapie okręgowym

Jacek Niewiarowski – udział w etapie okręgowym

Krzysztof Nosek – zakwalifikowany do etapu okręgowego

Nauczyciel – mgr Anna Maksimowska

Sebastian Pasterkiewicz – udział w etapie okręgowym

Piotr Podedworny – udział w etapie okręgowym

Paweł Berk – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Zdzisław Chorążewicz


XL OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Magdalena Antoszewska – udział w etapie okręgowym

Marcin Kosiewski – udział w etapie okręgowym

Katarzyna Pijanowska – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Anna Radecka-Giers


XV OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU

Anna Grabińska – udział w etapie okręgowym

Monika Radecka – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Iwona Gawrych


XXXVII OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Katarzyna Olszewska – udział w etapie okręgowym

Nauczyciel – mgr Jadwiga Szczepkowska


XXI OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

Hubert Bochomulski – finalista etapu diecezjalnego

Nauczyciel – mgr Bogumiła Sieruta

Beata Rekosz – finalistka etapu diecezjalnego

Katarzyna Olszewska – finalistka etapu diecezjalnego

Nauczyciel – s. Renata Bereda

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne