Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

2009/2010

  dnia May 12 2014 Drukuj


XL OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Anna Skrzecz – finalistka

nauczyciel – mgr Ewa Bucińska

Katarzyna Niedźwiedzka – udział w etapie okręgowym

nauczyciel – mgr Beata Sadowska


OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Karol Kalinowski – udział w etapie okręgowym

nauczyciel – mgr Jadwiga Chełmińska


OLIMPIADA HISTORYCZNA

Jakub Popielarczyk – VI miejsce w etapie okręgowym

nauczyciel – mgr Ewa Sagała

Ewelina Maluchnik – udział w etapie okręgowym

nauczyciel – mgr Wojciech Wilczek


III OLIMPIADA TEMATYCZNA „LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 972 – 1514 OD CEDYNI DO ORSZY”

Jakub Popielarczyk – udział w etapie okręgowym

nauczyciel – mgr Ewa Sagała

Marcin Kosiewski – udział w eliminacjach II stopnia (wojewódzkich)

nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski


XVII OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

Maciej Witak – udział w eliminacjach pisemnych i ustnych etapu okręgowego

Joanna Pijanowska – udział w eliminacjach pisemnych i ustnych etapu okręgowego

Albert Małż – udział w eliminacjach pisemnych i ustnych etapu okręgowego

nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski


LI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

Maciej Witak – udział w eliminacjach okręgowych

Paulina Dobek – udział w eliminacjach okręgowych

nauczyciel – mgr Krzysztof Ciszkowski


LIX OLIMPIADA FIZYCZNA

Arkadiusz Szlachetka – udział w etapie okręgowym

nauczyciel – mgr Anna Maksimowska


LVI OLIMPIADA CHEMICZNA

Łukasz Bartnicki – udział w etapie okręgowym

nauczyciel – mgr Wanda Żuber – Staniszewska


OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Karolina Koronka – udział w etapie okręgowym

Joanna Wróblewska – udział w etapie okręgowym

Katarzyna Pijanowska – udział w etapie okręgowym

nauczyciel – mgr Anna Radecka-Giers


XXXVI OLIMPIADA GEOGRAFICZNA I NAUTOLOGICZNA

Katarzyna Olszewska – udział w etapie okręgowym

nauczyciel – mgr Jadwiga Szczepkowska


Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

Judyta Dębek – udział w etapie okręgowym

Karolina Szczepanek – udział w etapie okręgowym

nauczyciel – mgr Magdalena Wójcik


OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ

Sebastian Wilczyński – wyróżnienie w etapie okręgowym

nauczyciel – mgr Anna Maksimowska


OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

Beata Rekosz – udział w etapie diecezjalnym

Katarzyna Olszewska – udział w etapie diecezjalnym

nauczyciel – s. Renata Bereda

Kacper Makowiecki – udział w etapie diecezjalnym

nauczyciel – mgr Bogumiła Sieruta


XVIII OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK

Julia Kosek – finalistka

nauczyciel – pielęgniarka Genowefa Kiejna

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne