Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

2011/2012

  dnia June 28 2012   Drukuj

OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

Magdalena Fronczyk – udział w etapie rejonowym

opiekun – mgr Beata Sadowska

Sylwia Łempicka – udział w etapie rejonowym

opiekun – mgr Iwona Malinowska


X KONKURS RECYTATORSKI POEZJI KAROLA WOJTYŁY – ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE STOWARZYSZENIE „CAVITAS CHRISTIANA” W OSTROŁĘCE

Justyna Gęsich – II miejsce w finale

opiekun – mgr Ewa Bucińska

Beata Gwara – III miejsce w finale

Katarzyna Ścibek – III miejsce w finale

Weronika Filipek – wyróżnienie

opiekun – mgr Aneta Bednarczyk

Joanna Różacka – wyróżnienie

opiekun – mgr Sylwia Kujawa


VII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO – ZORGANIZOWANY PRZEZ ZKN W OSTROŁĘCE

Monika Radecka – III miejsce w finale

opiekun – mgr Marta Łomacz

Piotr Będźkowski – V miejsce w finale

opiekun – mgr Łukasz Władysiuk

Katarzyna Dmochowska – VII miejsce w finale

opiekun – mgr Ilona Gołaś


III KONKURS WIEDZY O KRAJACH WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ – ZORGANIZOWANY PRZEZ ZKN OSTROŁĘKA

Magdalena Mierzejek – wyróżnienie w etapie międzyszkolnym

opiekun – mgr Małgorzata Szypulska

Katarzyna Dmochowska – wyróżnienie w etapie międzyszkolnym

opiekun – mgr Ilona Gołaś


KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ – ZORGANIZOWANY PRZEZ ZKN W OSTROŁĘCE

Ilona Polewaczyk – I miejsce

opiekun – mgr Barbara Plaga


XII KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO W ZKN W OSTROŁĘCE

Karol Kalinowski – III miejsce w finale

opiekun – mgr Jadwiga Chełmińska


III KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO W ZKN W OSTROŁĘCE

Karol Kalinowski – II miejsce w finale (drużynowo)

Monika Radecka – II miejsce w finale (drużynowo)

Bartosz Truszkowski – II miejsce w finale (drużynowo)

opiekun – mgr Jadwiga Chełmińska


VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „PIÓRKO”

Wojciech Staśkiewicz – I miejsce w finale

opiekun – mgr Michalina Bielacka


OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „ALFIK” /JERSZ/

Maciej Zabielski

Ewelina Jurga

opiekun – mgr Dominika Krupa


X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNO–FIZYCZNY – ORGANIZOWANY PRZEZ II SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROŁĘCE

Cezary Ustaszewski – I miejsce w finale

Zuzanna Nabiałek – II miejsce w finale

opiekunowie – mgr Michalina Bielacka, mgr Zdzisław Chorążewicz


KONKURS CHEMICZNY IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

Karol Kalinowski – zakwalifikowany do etapu okręgowego

opiekun – mgr Hanna Piersa


XI PRASKI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CHEMICZNY „CIEKAWY ŚWIAT REAKCJI CHEMICZNYCH”

Tomasz Michalski – uzyskał tytuł laureata

opiekun – mgr Hanna Piersa


KONKURS GEOGRAFICZNY „GEOPLANETA”

Weronika Tabaka – wynik bardzo dobry w etapie ogólnopolskim

opiekun – mgr Jadwiga Szczepkowska


OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „KRĄG”

Jakub Popielarczyk – II miejsce w finale

opiekun – mgr Ewa Sagała


KONKURS HISTORYCZNY „WOJNA Z NARODEM – 30–LECIE STANU WOJENNEGO”

Arkadiusz Dobkowski – I miejsce w finale

opiekun – mgr Krzysztof Ciszkowski


X KONKURS HISTORYCZNY „EPOKA PRYMASA TYSIĄCLECIA”

Jakub Popielarczyk – III miejsce w finale

opiekun – mgr Ewa Sagała

Klaudia Suchcicka – II miejsce w finale

Arkadiusz Dobkowski – V miejsce w finale

opiekun – mgr Krzysztof Ciszkowski


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY – ZORGANIZOWANY PRZEZ FUNDACJĘ ROZWOJU ENERGII ODNAWIALNEJ

Karolina Olbryś – III miejsce w finale

Marlena Machnik – III miejsce w finale

opiekun – mgr Katarzyna Dziekońska


OGÓLNOPOLSKI KONKURS „MAM HAKA NA RAKA”

Aleksandra Fałat – udział w II etapie

Justyna Lemańska – udział w II etapie

Natalia Pietraczyk – udział w II etapie

Aleksandra Siódmiak – udział w II etapie

Urszula Stodulska – udział w II etapie

opiekun – mgr Genowefa Kiejna


KONKURS PCK „POSTERUNEK MEDYCZNO–SANITARNY”

Dominika Paździor – I miejsce w etapie rejonowym i VIII w etapie okręgowym

Wojtek Staśkiewicz – I miejsce w etapie rejonowym i VIII w etapie okręgowym

Aleksandra Siódmiak – I miejsce w etapie rejonowym i VIII w etapie okręgowym

Urszula Stodulska – I miejsce w etapie rejonowym i VIII w etapie okręgowym

Natalia Zawrotna – I miejsce w etapie rejonowym i VIII w etapie okręgowym

opiekun – mgr Genowefa Kiejna


X OSTROŁĘCKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI RELIGIJNEJ

Sylwia Michałowska – wyróżnienie w finale

opiekun – mgr Bogumiła Sieruta

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne