Nawigacja
Rada pedagogiczna Samorząd uczniowski Rada Rodziców Kontakt
Akty prawne
Statut
Szkolny program wych-prof
Procedura ds. frekwencji
Strategia Oświatowa Miasta
Historia
Wstęp
Narodziny szkoły
Dwudziestolecie międzywojenne
Okres wojny i okupacji
Powojenne dzieje szkoły
Dyrektorzy
Nauczyciele
Projekty
Comenius wielostronny
Comenius dwustronny
Kącik miłośnika angielskich struktur językowych
Stowarzyszenie
Aktualności
Statut
Cele
Zarząd
Założyciele/Członkowie
Geneza
INTERNAT
Aktualności
Rekrutacja
Regulamin
Samorząd
Galeria
Kontakt

2010/2011

  dnia September 23 2011 Drukuj

XVII KONKURS RECYTATORSKI TWÓRCZOŚCI C. NORWIDA

Karolina Parzych – I miejsce

opiekun – mgr Beata Sadowska

K. Wierzbowska – II miejsce

B. Gwara – III miejsce

opiekun – mgr Aneta Bednarczyk


56 OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

O. Gutowska – zakwalifikowała się do etapu rejonowego

opiekun – mgr Aneta Bednarczyk


I KOLEGIALNE DYKTANDO DLA UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH

Ewelina Maluchnik – X miejsce

opiekun – mgr Beata Sadowska


III EDYCJA KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO PRYWATNEJ WYŻSZEJ SZKOŁY BUSSINESU, ADMINISTRACJI I TECHNIK KOMPUTEROWYCH (PWSBIA) DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Katarzyna Olszewska – udział w II etapie

M. Mierzejek – udział w II etapie

opiekun – mgr Ilona Gołaś

Monika Radecka – udział w II etapie

Karolina Jamrozy – udział w II etapie

Karol Kwietniak – udział w II etapie

opiekun – mgr Marta Łomacz

Maciej Zabielski – udział w II etapie

Marek Rycharski – udział w II etapie

opiekun – mgr Barbara Plaga


KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII

Katarzyna Olszewska – udział w II etapie

M. Mierzejek – udział w II etapie

opiekun – mgr Ilona Gołaś

Konkurs Piosenki Angielskiej

Joanna Damięcka – I miejsce

opiekun – mgr Agnieszka Żebrowska

Klasa I C – II miejsce

opiekun – mgr Joanna Sławińska


KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ ZKN

Ewelina Jurga – II miejsce

opiekun – mgr Barbara Plaga

Małgorzata Mrozek – III miejsce

Karolina Parzych – III miejsce

opiekun – mgr Łuykasz Władysiuk


KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ ZKN OSTROŁĘKA

Marek Rycharski – udział w II etapie

opiekun – mgr Barbara Plaga

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „FOX”

Joanna Damięcka – wynik dobry

Weronika Tabaka – wynik dobry

Aleksander Zawalich – wynik dobry

opiekun – mgr Agnieszka Żebrowska


XI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ ZKN OSTROŁĘKA

Karol Kalinowski – III miejsce w finale

opiekun – mgr Jadwiga Chełmińska


II KONKURS WIEDZY O KRAJACH OBSZARU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

I miejsce drużynowo – Karol Kalinowski, Michał Ceberek, Monika Radecka

opiekunowie – mgr Jadwiga Chełmińska


KONKURS „RÓŻNE OBLICZA FRANKOFONII”

Klaudia Kostrzewska – I miejsce

opiekun – mgr Teresa Pieńkowska-Brzezicka


KONKURS PLASTYCZNY PROPAGUJĄCY VI KONKURS SZKOLNYCH TEATRÓW HISZPAŃSKICH W POLSCE ORGANIZOWANY PRZEZ RADCĘ EDUKACJI PRZY AMBASADZIE KRÓLESTWA HISZPANII

Praca Eweliny Koleckiej

opiekun – mgr Jadwiga Chełmińska


REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNY „EPOKA PRYMASA TYSIĄCLECIA”

Jakub Popielarczyk – I miejsce w finale

opiekun – mgr Ewa Sagała


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY „GEN. JÓZEF BEM I JEGO EPOKA”

Jakub Popielarczyk – I miejsce

Adam Buciński – II miejsce

Marta Marmulewska – wyróżnienie

opiekun – mgr Ewa Sagała


OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „KRĄG”

Jakub Popielarczyk – I miejsce w etapie wojewódzkim

Adam Buciński – I miejsce w szkole

opiekun – mgr Ewa Sagała


MIEJSKI KONKURS HISTORYCZNY „POWSTANIE LISTOPADOWE I WOJNA POLSKO – ROSYJSKA 1831 ROKU

Jakub Popielarczyk – I miejsce w finale

opiekun – mgr Ewa Sagała


KONKURS PLASTYCZNY „SZKOŁA BEZ PRZEMOCY”

udział uczniów: Karolina Gmurczyk, Hubert Bochomulski, Joanna Stankiewicz

opiekun – mgr Katarzyna Dziekońska


KONKURS PLASTYCZNY „MIEJSCE URODZENIA”

udział uczniów – Aleksandra Fałat, Karolina Olbryś, Marlena Machnik

opiekun – mgr Katarzyna Dziekońska


III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „I LOVE MATH”

Katrzyna Olszewska – I miejsce

Piotr Będźkowski – II miejsce

opiekunowie – mgr Małgorzata Syguła, mgr inż. Anna Maksimowska

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY „FUZJA JĄDROWA”

Kamil Jasiński – udział w etapie wojewódzkim

Szymon Parszewski – udział w etapie wojewódzkim

opiekun – mgr inż. Anna Maksimowska

Rafał Rentflejsz – udział w etapie wojewódzkim

opiekun – mgr Zdzisław Chorążewicz


V KONKURS INFORMATYCZNO – MATEMATYCZNO – FIZYCZNY „SKARABEUSZ”

Piotr Będźkowski – IV miejsce w finale ogólnopolskim

Piotr Leszczyński – finał

Patrycjusz Szydlik – finał

Kamil Gałązka – finał

Mateusz Gutowski – finał

opiekunowie – mgr Anna Maksimowska, Joanna Król, Mariusz Cichocki


XXXVII OGÓLNOPOLSKIE MŁODZIEŻOWE SEMINARIUM ASTRONOMICZNE

Kamil Jasiński – I miejsce w województwie, wyróżnienie w finale ogólnopolskim

opiekun – mgr Anna Maksimowska

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY „POSZUKIWANIE TALENTÓW”

Marta Białobrzewska – wyróżnienie

Krzysztof Dembek – wyróżnienie

Marta Dulak – wyróżnienie

Karolina Jamroży – wyróżnienie

Mateusz Prusaczek – wyróżnienie

Magdalena Szczepanie – wyróżnienie

Mateusz Gnatkowski – wyróżnienie

Agnieszka Janyszko – wyróżnienie

Kamil Jasiński – wyróżnienie

Michalina Gwiazdowska – wyróżnienie

Iwona Gut – wyróżnienie

Bartosz Truszkowski – wyróżnienie

opiekun – mgr Anna Maksimowska


MIĘDZYNARODOWY KONKURS „MŁODZIEŻ W LASACH EUROPY YPEF”

udział 13 osób

opiekun – mgr Jadwiga Szczepkowska


IX OSTROŁĘCKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI RELIGIJNEJ WŁASNEJ

Aneta Puławska – laureatka I miejsca

Michał Gumowski – laureat III miejsca

Aneta Mierzejewska – wyróżnienie

opiekun – mgr Bogumiła Sieruta


SZKOLNY KONKURS POŚWIĘCONY BŁ. JANOWI PAWŁOWI II „SZUKAŁEM WAS, TERAZ WY DO MNIE przychodzicie”

KONKURS LITERACKI:

Magdalena Abramczyk – laureatka I miejsca

Dominika Kisiel – laureatka II miejsca

Katarzyna Kruszewska – laureatka III miejsca

opiekun – mgr Bogumiła Sieruta

KONKURS PLASTYCZNY:

Bartosz Głowacki – laureat I miejsca

Karolina Olbryś – laureat II miejsca

Karolina Parzych – laureatka III miejsca

opiekun – mgr Bogumiła Sieruta

Rekrutacja 2018
Kierunki kształcenia
Kwestionariusz osobowy
Regulamin
Rejestracja

Film o szkole

Matura 2018
Komunikat
Opłata za egzamin maturalny
Harmonogram
Deklaracje
Olimpiady
OKE
CKE
Dostosowania
Przybory
Informatyka
Dla Uczniów
Gazetka
Koła zainteresowań
Rozkład dzwonków
Podręczniki klasy I
Podręczniki klasy II
Podręczniki klasy III
Indywidulany program i tok nauki
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
XXII sesja SDiM
Dla Rodziców
Zebrania z Rodzicami
Dyżury nauczycieli
Regulamin Rady Rodziców
Reforma edukacji
List MEN do Rodziców
Różne